Інтерпол більше не шукає екс-главу "Укртелекому" - джерело

Четвер, 28 травня 2015, 09:20

Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол більше не розшукує екс-голову правління "Укртелекому" Георгія Дзекона.

Про це "Економічній правді" повідомило високопоставлене джерело на ринку.

12 січня 2015 Інтерпол повідомив, що за зверненням української влади в міжнародний розшук для затримання та екстрадиції в Україну оголошені екс-президент Віктор Янукович, екс-прем'єр Микола Азаров, екс-міністр фінансів Юрій Колобов та екс-глава правління "Укртелекому" Георгій Дзекон.

Українські ЗМІ тоді поширили про це повідомлення зі скріншотом із сайту Інтерполу. У тому числі і з фотографіями Дзекона.

 

"Дзекон найняв адвокатське агентство, що входить до трійки кращих в США. Йому вдалося довести безпідставність звинувачень з боку української влади ", - говорить співрозмовник ЕП.

За посиланням, де раніше на сайті Інтерполу була розміщена інформація про Дзекона, порожньо.

Нагадаємо, під час правління Георгія Дзекона пройшла приватизація "Укртелекому" в 2011 році. Компанію викупив австрійський інвестфонд EPIC. Це був єдиний учасник на конкурсі. Пізніше "Укртелеком" дістався СКМ Ріната Ахметова.

За інформацією ЕП, Дзекон після відходу з "Укртелекому" виїхав до Каліфорнії, де також вже давно веде бізнес. У США зареєстрована компанія Priocom. Її керівником був Дзекон.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: