Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Пашинський: заступник Наливайченка Артюхов "кришує" схеми на три мільярди

Четвер, 28 травня 2015, 11:48

Депутат від "Народного фронту" і голова парламентського комітету з питань оборони Сергій Пашинський стверджує, що заступник голови СБУ з боротьби з корупцією Юрій Артюхов покриває корупційні схеми у паливній сфері.

Про це він заявив у інтерв'ю "Українській правді".

Крім Артюхова, за словами Пашинського, до цих схем причетний також опальний депутат від групи "Воля народу" Олександр Онищенко, який першим, за його словами, звинуватив самого Пашинського у паливній корупції.

"Наведу такий приклад: 26 лютого 2014 року, коли Янукович уже втік, а нового уряду ще не було, ДК "Укргазвидобування" продало більше 50 свердловин приватним компаніям за ціною легкового автомобіля, при собівартості свердловини декілька мільйонів доларів. Пан Онищенко мав безпосереднє відношення до цих схем", – стверджує він.

Крім того Пашинський наполягає, що ініціював "серйозний наступ на контрабанду нафтопродуктів через південні порти", що не допустило незаконного ввезення в Україну сотень тисяч тонн пального і стало причиною порушення 170 кримінальних прав.

Також депутат допустив, що інформаційні атаки на нього самого спричинені його намаганням не допустити викрадення технологічного пального з продуктопроводу, що завадило комусь "заробити на рівному місці 1,5 млрд гривень".

"На жаль, нещодавно у нас з'явилася інформація, що "кришують" ці схеми конкретні посадові особи СБУ на чолі з заступником голови СБУ Юрієм Артюховим", – стверджує він.

"Атакуючи мене, вони хочуть отримувати можливість і далі реалізовувати свій кримінальний бізнес. Ціна питання тільки по продуктопроводу, контрабанді і незаконному продажу свердловин – більше трьох мільярдів гривень", – додав Пашинський.

Також депутат припустив, що незабаром у рамках розслідування цих 170 кримінальних справ, пролунають "відомі прізвища".

Як відомо, згідно з розслідуванням "Української правди", арештовані нафтопродукти олігарха-втікача Сергія Курченка, які повинні були бути продані на аукціоні для фінансування армії, насправді були продані за заниженими цінами структурам бізнесмена Сергія Тищенка – близького знайомого Пашинського.

У зв'язку з цим виникли підозри, що саме Пашинський лобіював цю ймовірно корупційну угоду. Сам він звинувачення заперечує.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: