Сенатори США вчергове закликають збільшити військову допомогу Україні

Середа, 10 червня 2015, 04:53

Сенатор-демократ Дік Дурбін зустрівся з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, щоб обговорити збільшення військової допомоги Україні в умовах триваючої російської агресії.

Про це йдеться на сайті сенатора

"Україна знаходиться в критично важливому для себе моменті історії. У міру того як Росія продовжує свою безпрецедентну агресію в регіоні, США повинні зробити більше для того, щоб бути впевненими, що Україна може захистити свої кордони", - заявив Дурбін.

За його словами, в ході бесіди Яценюк заявив, що "збільшення військової допомоги, поставки оборонних систем озброєння та економічна підтримка допоможуть Україні в боротьбі за свободу і суверенітет".

"США повинні діяти швидко, щоб надати таку допомогу, і сенат готовий підтримати це", - зазначив Дурбін.

Дурбін недавно їздив в Україну, щоб зустрітися з високопоставленими урядовцями і відвідати тренувальний табір в Яворові, де 300 співробітників армії США проводять навчання персоналу Національної гвардії України.

Раніше прес-секретар Білого дому Джош Ернест заявив, що США не мають наміру поставляти наступальні види озброєння Україні, оскільки це не сприятиме мирному вирішенню конфлікту на сході країни.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.