Яценюк: якщо слідувати реформам, економіка почне зростати в 2016 році

Четвер, 11 червня 2015, 06:34

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив сподівання, що в разі продовження впровадження проведених владою країни реформ, економіка держави повернеться до зростання в 2016 році.

Про це він заявив, завершуючи свою робочу поїздку в США, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Кабміну.

Зокрема Яценюк підкреслив необхідність продовжувати реформи енергетичного, аграрного сектора, податкову реформу і боротьбу з корупцією.

"Простого рецепту не існує і швидкого рішення немає. Але сподіваюся, що якщо все буде йти за тим планом, який ми бачимо, - 2016 повинен бути першим роком економічного зростання", - заявив глава Кабміну.

Він нагадав, що в офіційних заявах міністрів фінансів "Великої сімки", МВФ, лідерів G7 йдеться про підтримку реформ, які проводить уряд України.

"Наше завдання - залучити максимальну кількість інвесторів і американські гроші для розвитку української економіки, щоб створювати робочі місця, відновити економічне зростання в Україні", - підкреслив він.

Прем'єр зазначив, що однією з цілей його робочого візиту в США була підготовка до інвестиційної конференції, яка буде проведена 13 липня на двосторонньому рівні між Україною та США.powered by lun.ua