Акція біля генконсульства РФ у Харкові пройшла без грубих порушень - МВС

П'ятниця, 12 червня 2015, 01:22

Акція під стінами адмінбудівлі консульства Російської Федерації в Харкові, відбулася без грубих порушень громадського порядку, в ході акції декілька активістів кинули у бік будівлі кілька пляшок із зеленкою.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС України.

"Сьогодні близько 16:00 представники різних організацій у кількості 50 осіб зібралися під адмінбудинком консульства Російської Федерації з наміром не допустити поздоровлення місцевими чиновниками представників консульства з Днем Росії", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, активісти висловлювали бажання поспілкуватися з представниками іноземних організацій. Під час акції окремі особи кинули у бік приміщення кілька пляшок із зеленкою. Зараз ці громадяни встановлюються.

У той же час, як передає  INTERFAX.RU, в посольстві РФ розповіли свою версію подій, що відбулися. Згідно з їх заявою активістів біля консульства було близько 100 осіб. У посольстві поскаржилися, що вони нібито вели себе куди більш агресивно - зіпсували табличку з написом дипмісії, закидавши фасад будівлі яйцями і фарбою, та заблокували консульство з розташованими там співробітниками і гостями.

Згідно з інформацією МВС під час мітингу ніхто не постраждав. Відвідувачі та представники іноземних держав безперешкодно покинули адмінбудівлю.

Охорону правопорядку здійснювали близько 100 співробітників міліції.

Дану подію внесено до журналу обліку правопорушень. Вирішується питання про внесення зазначеної інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань з подальшою кваліфікацією факту вчинення кримінального злочину.powered by lun.ua