Медведєв назвав кредити МВФ для України масштабним злодійством

Вівторок, 16 червня 2015, 02:22

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв прокоментував висловлювання президента України Петра Порошенка, який назвав хабарем російський кредит в $ 3 млрд, що РФ надала Януковичу.

Свій коментар російський прем’єр розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо три мільярди суверенної позики, отриманої Україною у Росії, на думку Порошенка - хабар, то мільярди, про які домовляються керівники України з МВФ - це організація масштабного злодійства", - написав Медведєв.

Если 3 миллиарда суверенного займа, полученного Украиной у России, по мнению Порошенко, – взятка, то миллиарды, о которы...

Posted by Дмитрий Медведев on 15 червня 2015 р.

Про те, що російський кредит у $ 3 млрд є хабарем Януковичу, Порошенко заявив у понеділок в інтерв'ю Bloomberg. За його словами, покупка в України єврооблігацій на цю суму гарантувала Москві орієнтованість Києва на Росію і відмова Януковича від укладення угоди про асоціацію з ЄС.

Президент підкреслив, що статус цього боргу досі незрозумілий, а Путін, за його словами, ніколи не піднімав питання про ці $ 3 млрд. Однак він не став говорити, що Київ відмовляється повертати ці гроші, заявивши, що до Росії треба ставитися так само, як і до решти кредиторів.powered by lun.ua