Bloomberg повідомив, про що Путін говоритиме на МЕФ-2015

Середа, 17 червня 2015, 01:45

Президент РФ Володимир Путін не скаже ні слова про серйозні реформи, спрямовані на те, щоб витягнути Росію з рецесії, знизити рівень корупції або захистити право власності в ході свого виступу на Міжнародному економічному форумі в Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на чотири обізнані джерела, передає РБК.

Цього року промова Путіна, ймовірно, буде політично нейтральною, щоб далі не загострювати відносини з США і їх союзниками, сказали джерела.

Видання пише, що президент РФ також запевнить співгромадян та інвесторів у тому, що найгірше в зв'язку з санкціями і падінням цін на нафту позаду, і ці труднощі тільки зміцнили Росію.

За їх словами, Путін може оголосити про проекти співфінансування з іноземними компаніями, хоча як такі програми будуть працювати, неясно.

Він може висловитися на підтримку зони вільної торгівлі з Китаєм і закликати інвестувати в російський Далекий Схід.

Джерела вказують, що глава російської держави намагається виграти час, розраховуючи на поповнення міжнародних резервів Банком Росії.

"Це дозволить йому реалізувати зростаючі геополітичні амбіції, у тому числі в Україні", - зазначають джерела агентства.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков від коментарів відмовився.

Bloomberg відзначає, що найбільш значною ініціативою економічної команди російського керівництва за останні місяці є вирішення за п'ять-сім років наростити міжнародні резерви до "комфортних" $500 мільярдів - приблизно на такому рівні вони були до анексії Криму в березні 2014 року - з поточних $363 мільярдів.

powered by lun.ua