Базу "Торнадо" в Луганській області заміновано - Матіос

П'ятниця, 19 червня 2015, 14:00

База в Луганській області, де забарикадувалися бійці розформованої роти патрульної служби особливого призначення міліції "Торнадо", замінована.

Про це заявив журналістам у п'ятницю в Києві заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає "Інтерфакс-Україна".

"Не всі 170 осіб, які перебувають на базі, мають підстави для притягнення їх до відповідальності. Ми володіємо інформацією, що значна частина знаходяться там людей під страхом не можуть залишити територію бази, тому що база замінована. На в'їзді в базу варто замінований вибухівкою автомобіль, який може бути приведений у житловому секторі в дію", - заявив Матіос.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Луганській області затримані і судом заарештовано 8 осіб, у тому числі сім - бійці роти "Торнадо".

Для всіх затриманих обрано судом запобіжний захід у вигляді арешту без застави. 18 червня глава МВС заявив, що підписав наказ про розформування роти.

У той же час Матіос заявив, що Головна військова прокуратура з березня розслідувала особливо тяжкі злочини, вчинені бійцями роти МВС "Торнадо" в зоні АТО, серед них є неодноразово судимі особи.

18 червня бійці "Торнадо" заважали проведенню слідчих дій прокуратури, міліція намагалася врегулювати ситуацію. У МВС запевняли, що правоохоронні органи не будуть штурмувати базу спецпідрозділу.powered by lun.ua