СБУ видворила іноземців, які закликали РФ ввести війська в Україну

Середа, 24 червня 2015, 11:49

Служба безпеки видворила з України керівництво так званої "секти догналітів" за антиукраїнську діяльність.

Про це повідомляє у середу прес-центр відомства.

Зазначається, що на Львівщині СБУ спільно з прокуратурою, міліцією та міграційною службою припинили антиукраїнську діяльність представників незареєстрованої організації т.зв. "Українська правовірна греко-католицька церква", яка діяла під керівництвом громадян Словаччини.

Керівники цієї структури поширювали заклики сепаратистського змісту, підбурювали до релігійної нетерпимості до інших конфесій. Іноземці схвалювали терористичну діяльність т.зв. "ЛНР" і "ДНР", намагалися вести антиукраїнську пропаганду.

Зокрема, вони оприлюднили в мережі Інтернет низку звернень до керівництва Росії з проханням "ввести іноземні війська на територію України".

Правоохоронці провели обшуки за місцями зібрань прихильників цієї організації. У спеціально обладнаній схованці виявлено підроблену печатку УГКЦ та "флешки" із матеріалами щодо діяльності незареєстрованої структури.

Стосовно трьох затриманих громадян Словаччини складено адміністративні протоколи, їх видворено з держави та ухвалено рішення про заборону їм у подальшому в’їзду в Україну.

Ще двох іноземців, у яких були відсутні паспорти, затримано в адміністративному порядку для встановлення їхніх осіб і видворення з України, зазначають в СБУ.powered by lun.ua