Вищий спецсуд підтвердив вирок у "врадіївській справі"

П'ятниця, 26 червня 2015, 11:26

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ підтвердив законність вироку по "врадіївський справі" Генпрокуратура.

Про це у п'ятницю повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Зазначається, що суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, якими чотирьох обвинувачених у справі про побиття і згвалтування жительки Врадіївки Ірини Крашкової засуджено від 5 до 15 років позбавлення волі.

Як відомо, 29 листопада 2013 року колегія суддів Первомайського міськрайонного суду винесла вирок чотирьом обвинуваченим у "врадіївській справі".

Зокрема, колишнього капітана міліції Євгена Дрижака за скоєння розбою, зґвалтування і спробу вбивства Ірини Крашкової, а також службові злочини і зберігання наркотиків, суд засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням спеціального звання "капітан міліції".

Екс-лейтенанта міліції Дмитра Поліщука за злочини стосовно Крашкової та службові злочини засуджено до 15 років в’язниці з конфіскацією всього майна і позбавленням спеціального звання "лейтенант міліції".

Сергій Рабіненко засуджений за розбій і замах на вбивство Крашкової до 11 років виправної колонії з конфіскацією майна.

Окрім того, екс-заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського за приховування тяжкого злочину і перевищення влади суд позбавив звання "майор міліції" і засудив до 5 років позбавлення волі.