Поранені під час Революції гідності отримають статус інвалідів війни

П'ятниця, 26 червня 2015, 17:09

Особи, які стали інвалідами під час Революції гідності, зможуть отримати статус інвалідів війни.

Відповідну постанову Кабінет міністрів прийняв 24 червня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я у п'ятницю.

Постанова затверджує порядок встановлення участі осіб, які стали інвалідами внаслідок поранень чи ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях протесту з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014, а також порядок встановлення зв’язку інвалідності з такими пораненнями.

Затвердження цих нормативних документів дає змогу надати статус інваліда війни особам, які стали інвалідами під час Революції гідності та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

Рішення про встановлення участі особи у Революції гідності, отримання нею ушкоджень та про направлення цієї особи на медико-соціальну експертизу для встановлення зв’язку інвалідності з цими подіями, ухвалюються міжвідомчою комісією, утвореною міністерством.

Положення про міжвідомчу комісію затверджує МОЗ. До її складу входять фахівці МОЗ, Мінсоцполітики та МВС. Також до її роботи залучатимуться представники органів прокуратури та громадськості, а у разі необхідності – інших державних органів.

Українська правда

powered by lun.ua