З’явився список осіб, яких Поклонська має намір переслідувати через кримський Євромайдан

Четвер, 4 червня 2015, 02:01

"Прокуратура" Криму має намір переслідувати близько 50 осіб, які, на її думку, мали відношення до організації Євромайдану.

Про це пише "Крим.Реалії".

До списку потрапили відомі правозахисники, активісти і звичайні громадяни. Серед підозрюваних є люди, які вже так чи інакше піддавались погрозам чи були притягнуті до відповідальності "новою" кримською прокуратурою.

Зокрема в ньому фігурують Рефат Чубаров, Ахтем Чийгоз, Заїр Смедляєв, Андрій Щекун, родина Ковальських, Едуард Леонов, Сергій Юрченко, Сергій Мокренюк та інші відомі і мало відомі кримчани.

У списку також значиться ім'я Олександра Костенка, якого в перебігу гучної справи в Криму за побиття "беркутівця" на Майдані "прокурор" Поклонська вже засудила до 4 років і 2 місяців в'язниці.

Кілька днів тому Поклонська заявила, що встановили імена та прізвища всіх командирів, які збирали прихильників Євромайдану в Криму та організовували їх відправлення до Києва.

У Facebook від її імені зазначається, що "всі вони віддавали незаконні накази атакувати з ланцюгами, палицями і коктейлями "Молотова" співробітників "Беркута".

Нагадаємо, 29 травня Поклонська повідомила, що ФСБ порушило справу проти глави кримсько-татарського Меджлісу Рефата Чубарова.

Всі фото клікабельні.

фото ua.krymr.com

фото ua.krymr.com
 фото ua.krymr.com
 фото ua.krymr.com
 фото ua.krymr.com
фото ua.krymr.com
фото ua.krymr.com
фото ua.krymr.com

powered by lun.ua