Лазорко виграв суд щодо свого відсторонення з "Укртранснафти"

П'ятниця, 5 червня 2015, 17:30

Екс-керівник "Укртранснафти" Олександр Лазорко виграв суд щодо скасування рішення наглядової ради підприємство про його відсторонення.

Відповідне рішення Луцького міжрайонного суду Волинської області опублікував в своєму Facebook виконавчий директор "Нафтогазу" Андрій Пасічник.

Колишній керівник Укртранснафти Лазорко виграв першу судову інстанцію за позовом про скасування рішення Наглядовоі Ради ...

Posted by Андрій Пасішник on 5 червня 2015 р.

У рішенні йдеться, що суд вирішив задовольнити позовну заяву Лазорка частково і просто скасував рішення про його відсторонення та призначення Юрія Мірошника т. в. о. голови правління "Укртранснафти".

Пасішник заявив, що "цей судовий процес спеціально ініційовано "Приватом" задля узаконення договорів, якими 2 мільярди державних коштів були розміщені на депозитах "ПриватБанку" саме в день відсторонення Лазорка з посади".

Представник "Нафтогаз" також заявив, що Лазорко з 1 червня 2015 року не ходить на роботу, бо полетів з Одеси до Женеви, де, до речі, має маєток Ігор Коломойський, й досі в Україну не повертався.

Як відомо, Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між Коломойським та владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки".

Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.

Депутат від БПП Лещенко повідомляв, що Коломойський блокував "Укртранснафту" 19 березня, щоб Лазорко встиг продовжити договір про розміщення 2 мільярдів гривень УТН на депозиті у "ПриватБанку".

Українська правдаpowered by lun.ua