Чалий: У переговорах щодо Донбасу можливий "ширший" формат

Субота, 11 липня 2015, 13:15

Незабаром можливе створення нового, ширшого формату переговорів для врегулювання ситуації на Донбасі, якщо Росія кардинально не змінить своєї позиції щодо України.

Про це заявив посол України в США Валерій чалий в інтерв'ю ZN.ua.

"Я допускаю, що це може бути більш широкий формат для припинення ескалації і конфлікту в цілому. Це може статися. Але дуже важко передбачити, коли саме. Тому що останнім часом, дійсно, немає серйозного прогресу ні по припиненню вогню, ні з обміну полоненими (не виконується принцип "всіх на всіх")", - зазначив Чалий.

Також він зауважив: "Упевнений, що вперше в історії США у президентській передвиборчій кампанії питання Україна-Росія буде стояти так гостро".

"Євросоюз продовжив свої санкції до кінця січня наступного року, а по Криму - до 23 червня 2016 року.  ... Що буде далі - поки дуже важко сказати, однак є чіткий сигнал, що в разі серйозної ескалації, якихось наступальних дій з боку бойовиків країни Заходу готові до посилення санкцій. І цей сигнал виразно доведений до керівництва Російської Федерації", - нагадав посол.powered by lun.ua