На Царнаєва заведуть нову справу, незважаючи на смертний вирок

Неділя, 12 липня 2015, 06:43

Засуджений до страти за теракт у Бостоні Джохар Царнаєв може стати фігурантом нової кримінальної справи про вбивство поліцейського.

Про це пише The Boston Globe.

Прокуратура американського округу Міддлсекс підозрює братів Царнаевих у вбивстві поліцейського Шона Кольє, який переслідував злочинців після теракту.

В даний час Джохар Царнаєв перебуває у в'язниці особливого режиму "СуперМакс" в штаті Колорадо. Окружний прокурор Меріан Райан планує повернути терориста в штат Массачусетс для слідчих заходів. Як заявили в офісі прокурора, в даний час готується запит федеральному уряду.

Експерти в галузі права не пригадують подібного випадку в історії, коли особі вже засудженій федеральним судом до смерті місцева влада висувала додаткові звинувачення. Однак прокурори Міддлсекса вважають, що 21-річний Царнаев повинен постати перед судом за звинуваченням в особливо тяжкому злочині.

"Якщо хто-небудь в Міддлсекс вб'є поліцейського при виконанні і нападе на інших правоохоронців - він повинен повинен постати перед окружним судом, щоб відповісти за свій злочин", - заявила Райан.

На початку квітня Джохар Царнаєв був визнаний винним в здійсненні атаки на учасників марафону в Бостоні в квітні 2013 року, в результаті якої загинули три людини, більше 260 отримали поранення.

24 червня у Бостоні суддя Джордж О'Тул офіційно оголосив смертний вирок Царнаєву, визнаному винним у тероризмі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!