Порошенко та Муженко повідомили про посилення оборони Маріуполя

Понеділок, 13 липня 2015, 19:56

Плануються заходи щодо посилення оборони Маріуполя.

Про це заявив начальник Генштабу Віктор Муженко під час засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони, що відбулося 13 липня під головуванням президента.

Муженко спростував заяви про те, що внаслідок проведення операції біля Широкіного мають бути відведені важка техніка, підрозділи Збройних Сил та Національної Гвардії від Маріуполя.

"Що стосується Маріуполя, то, навпаки, плануються заходи щодо посилення оборони міста, здійснюється планова ротація підрозділів – заміна підрозділів, які потребують доукомплектування і відновлення навичок, на боєздатні підрозділи, які зараз заходять і приймають відповідну зону відповідальності", – повідомив Віктор Муженко.

Президент Петро Порошенко наголосив, що буде посилено оборону Маріуполя для захисту міста у випадку порушення Мінських зобов’язань противником.

"Підрозділи морської піхоти, які пройшли відповідний вишкіл, за погодженням зі мною зараз також візьмуть участь у забезпеченні оборони Маріуполя і виконанні Мінських домовленостей", – повідомив глава держави.

Українська правдаpowered by lun.ua