Патрульна служба почне роботу, навіть якщо Рада не ухвалить закони про реформу МВС

Четвер, 2 липня 2015, 00:50

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що якщо Верховна Рада не прийме в четвер в цілому закони, які реформують систему внутрішніх справ, патрульні поліцейські, незважаючи на це, все одно вийдуть на вулиці Києва 4 липня.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Депутати не проголосують в повному обсязі (запропоновані урядом закони - ІФ) - вони (поліцейські - ІФ) все одно вийдуть на вулиці як патрульна служба", - сказав глава МВС на брифінгу в середу в Києві.

Він пояснив, що передбачається, що закон про Національну поліцію набуде чинності через два місяці після публікації, а з 4 липня в частині діяльності патрульних поліцейських.

Як пояснив А.Аваков, це передбачено спеціально для патрульних поліцейських Києва. "Буде спеціальне перехідне положення", - сказав міністр.

Разом з тим, відповідаючи на запитання журналістів, чи зможуть ці поліцейські затримувати когось, якщо закон не буде прийнятий в четвер, він пояснив: "Так, безумовно. Вони діятимуть в ранзі міліціонерів, якщо закон не буде прийнятий".

Глава МВС висловив надію на те, що парламент підтримає в цілому пакет законів, яким передбачається реформування системи внутрішніх справ України.



powered by lun.ua