За Порошенка готові проголосувати 14,6% українців - опитування

Понеділок, 20 липня 2015, 15:40

Якби вибори президента відбулися у середині липня, то перемогу на них здобув би Петро Порошенко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, передають Українські новини.

За Петра Порошенка готові проголосувати 14,6% опитаних.

При цьому 13,9% опитаних готові підтримати лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко, 4,6% - лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, 4,3% - лідера радикальної партії Олега Ляшка, 3,8% - мера Львова , голови партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрія Садового, 3,1% - лідера партії "Правий сектор" Дмитра Яроша, 2,4% - голову фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді Юрія Бойка.

Ще 1,4% готові проголосувати за депутата Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенка" Ольгу Богомолець, 1,2% - голову партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока.

За інших кандидатів проголосували б 1,6% респондентів, а 4,6% відповіли, що зіпсували б бюлетень.

Не прийшли б на вибори 13,6% опитаних, а 23,9% не змогли визначитися, за кого голосувати.

Опитування проводилося з 27 червня по 9 липня.

Майже 15% українців готові проголосувати за Порошенка. Для збільшення натисніть на зображення. Дані: kiis.com.ua

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2,044 тис. повнолітніх респондентів з 110 населених пунктів усіх областей, окрім Криму (у Луганській області дослідження проводилося тільки на підконтрольних українській владі територіях, у Донецькій - на підконтрольних територіях і в Донецьку).

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Як відомо, серед опитаних КМІС респондентів у травні, проголосувати за Порошенка були готові 13,6% виборців.

Вибори президента України відбулися 25 травня 2015 року, тоді Петро Порошенко здобув перемогу, набравши 54.70% голосів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!