25.06

Банківський форум

У посадовців Центру оцінювання освіти знайдено $130 тисяч - ГПУ

Середа, 22 липня 2015, 12:39

Під час обшуків у Центрі оцінювання якості освіти, а також за місцем проживання його співробітників знайдено 130 тисяч доларів.

Про це в середу під час брифінгу повідомив заступник генпрокурора Олег Заліско, передає Інтерфакс-Україна.

"За результатами проведених обшуків, як у центрі, так і за місцем проживання певних службових осіб виявлена комп'ютерна техніка, з якої, на думку органів слідства, здійснювалося втручання в систему, виявлені грошові кошти в розмірі $130 тисяч, певна переписка, яка дає підстави органам досудового слідства підозрювати окремих осіб у здійсненні конкретних корупційних кримінальних правопорушень", - сказав Заліско.

Як повідомлялося, 21 липня генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що керівництво Українського центру оцінювання якості освіти підозрюється у зловживанні службовим становищем і найближчим часом їх буде затримано.

Перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун повідомила ввечері у вівторок, що з ранку вдома у директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука та його першого заступника Володимира Винника проводилися обшуки.

"У Лікарчука вилучили дві ручки і чашку (не золоті або позолочені), у Винника - 5 тис. грн, плюс комп'ютери і телефони. Це все. Після "спілкування" з міліцією Винник зараз в травмпункті - підозра на струс мозку, оббиті лікті, шишка на лобі ...", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Генеральна прокуратура викликала на допит чотирьох представників керівництва Центру оцінювання якості освіти.

Український центр оцінювання якості освіти створено у 2005 році. Серед завдань центру - підготовка проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), моніторинг якості освіти.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: