МВС: На довиборах у Чернігові зафіксовано 27 порушень

Неділя, 26 липня 2015, 15:14

На довиборах до ВР у Чернігові на 205-му окрузі зафіксовано 27 порушень волевиявлення. 

Про це на брифінгу 26 липня повідомив радник глави МВС і член колегії МВС Іван Стойко.

Проте, за його словами, дані порушення не впливають на загальний хід голосування.

За даними МВС,  в цілому виборчий процес проходить без значних порушень.

"До міліції надійшло повідомлення від громадян, про спостерігачів на кількох виборчих дільницях з посвідченнями, які викликають сумнів. Молоді люди реєструвалися під виглядом журналістів газети Комітету виборців України "Точка зору", використовуючи фальшиві посвідчення. Зловмисники використали старі бланки посвідчення, з яких зробили копії. Приїхавши на місце правоохоронці вивели молодиків з приміщення дільниць", - повідомили в міліції.

Також правоохоронці зафіксували спробу підкупу виборців. 

"Чернігівцям, які зареєстровані в 205 окрузі, 26 липня почали надходити СМС-повідомлення з пропозицією отримати дві тисячі гривень за фотографію бюлетеня з відміткою напроти потрібного кандидата. Вказувався й номер телефону координатора. За  даним фактом триває перевірка", - додали в МВС.

На дільниці по вул. Генерала Бєлова, спостерігачі зафіксували, як виборець намагався винести бюлетень з дільниці. Чоловіка намагалися затримати, але він встиг порвати бюлетень та втекти.

На іншій виборчій дільниці зафіксована спроба виносу бюлетеня. Чоловік спробував вкинути в урну для голосування несправжній виборчий бюлетень. Виборця затримано, складено протокол.

Звертаючись до тих, хто  намагається чинити протиправні дії на дільницях у Чернігові, Стойко заявив: "У нас достатньо сил, щоб зупинити щось задумаен погане, незалежно від того, який це кандидат,  колір чи прапор партії , міліція  буде реагувати відповідно до поставлених міністром завдань". 

Також Стойко повідомив, що станом на 14:00 на довиборах проголосували 24% виборців.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування