Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Італійські депутати також вирішили відвідати окупований Крим - ЗМІ

Середа, 29 липня 2015, 01:38

Слідом за парламентарями з Франції рішення відвідати Крим прийняли італійські депутати.

Про це "Коммерсанту" повідомив один з ініціаторів поїздки, депутат від руху "П'ять зірок" Манліо ді Стефано.

 Втім, якщо у випадку з французькою делегацією йшлося про представників однієї з провідних політичних сил країни, партії "Республіканці" екс-президента Франції Ніколя Саркозі, то в італійську групу поки увійшли депутати від популістського руху, що виступає з антіеесовськіх і антиамериканських позицій.

Також стало відомо про ще дві можливі поїздки в Крим європейських парламентських делегацій.

"Ми прийняли рішення приїхати до Криму і Москви в складі делегації від італійського руху "П'ять зірок". Днями я зв'яжуся з представниками посольства Росії в Римі, щоб приступити до організації візиту", - заявив Стефано.

За його словами, поїздка намічається на початок жовтня.

Групу парламентаріїв від восьми до десяти чоловік очолить Алессандро ді Баттіста - член парламентського комітету у закордонних справах. До минулого тижня він також займав пост віце-голови Палати депутатів.

За словами співрозмовників "Комерсанта" в італійської делегації, відвідати Москву і Крим їм запропонував заступник голови комітету з міжнародних справ Ради федерації РФ Андрій Клімов.

Мета поїздки - "з перших рук дізнатися про те, як живуть люди в Криму після "референдуму" березня 2014".

Відзначається, що депутати усвідомлюють, що надалі їм може бути відмовлено у в'їзді в Україну, тому подумують про те, щоб спробувати узгодити свою поїздку не тільки з Москвою, але і з Києвом.

Як повідомлялося, група проросійськи налаштованих французьких депутатів заявила про намір поїхати до Росії та анексованого Криму.

Варто зауважити, що більшу частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".

Водночас МЗС України попередив французьких депутатів про можливу заборону на в'їзд на територію України у випадку поїздки на окупований півострів. Візит депутатів засудили і в МЗС Франції, назвавши його порушенням міжнародного права.

Французькі депутати, які прибули з візитом в анексований Крим,закликали скасувати санкції проти РФ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: