Депутати хочуть відкликати свої голоси за закон про реструктуризацію кредитів

П'ятниця, 3 липня 2015, 02:41

Депутат Верховної Ради від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко та Блоку Петра Порошенка Олександр Черненко заявили, що збираються відкликати свої голоси за закон про реструктуризацію валютних кредитів.

Про це нардепи повідомили на своїх сторінках в соцмережі Facebook.

"Друзі, я вчинив як ідіот. Завтра відкликаю голос. Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голосування, виявив, що 1558 прийнятий в цілому. Зараз чекаю стенограму - як сформулював Гройсман. Я не чув щоб мова йшла про закон в цілому", - написав Луценко.

Друзі, я поступив як ідіот.Завтра відкликаю голос.Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голо...

Posted by Igor Lutsenko on 2 Июль 2015 г.

"Завтра відкличу свій голос за 1558-1. У тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто інформація. Але я неодноразово публічно проти цього закону, тому буду послідовним", - зазначив Черненко.

Завтра відкличу свій голос за 1558-1. В тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто ...

Posted by Олександр Черненко on 2 Июль 2015 г.

Як відомо, Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

У свою чергу нардеп від Юрій БПП Луценко назвав закон про реструктуризацію валютних кредитів катастрофою.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроекту.powered by lun.ua