Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Тимчук: Бойовики перекидають техніку в південному напрямку

Четвер, 13 серпня 2015, 09:50

Бойовики активізувалися в районі Артемівська, по лінії фронту продовжують перекидати на передову бронетехніку.

Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його словами, в районі Артемівська бойовики намагалися просунутися ближче до нейтральної смуги.

"Продовжується активізація формувань російсько-терористичних військ на правому фланзі Світлодарськ плацдарму", - написав він про події останньої доби.

"У районі н.п.Гольмовське, Зайцеве, Новолуганське противник, використовуючи щільний мінометний вогонь (82-мм і 120-мм мінометів), неодноразово намагався передовими піхотними групами просунутися в "зеленку" на нейтральній смузі і зблизитися з передовими підрозділами сил АТО на дальність ефективного вогню", - повідомив Тимчук.

"Після нетривалих обстрілів зі стрілецької зброї противник оперативно відходив на вихідні рубежі. Двічі противник на цій ділянці також відкривав вогонь з 152-мм артилерії", - додав він.

Противник продовжує проводити активне перегрупування і перекидання живої сили і бойової техніки.

"На напрямку Новоласпа бойовики закінчили формування двох зведених артилерійських груп (з дивізіон кожна) - всього 22 одиниці 122-мм і 152-мм ствольної артилерії, 8 САУ 2С1 "Гвоздика" і 2С3 "Акація", 8 установок РСЗВ "Град". Одна артгрупа розташована на позиціях південніше Комсомольского, друга розгортається в районі Краснопілля-Кам'янка ", - сказано в повідомленні.

За його словами, також з Донецька на південний напрямок перекинуто зведений мінометний підрозділ: 12 од. 82-мм і 120-мм мінометів.

Тимчук також повідомив, що в район н.п.Саханка перекинуто дві тактичні групи - одна 55-60 чол., Друга 90-100 чол. У складі груп усього 6 одиниць броньованої техніки (в основному БТР-и і МТ-ЛБ), а також кілька джипів і позашляховиків, основна частина бойовиків пересувається на армійських вантажівках.

У район Веселої Гори з боку Луганська перекинута бронегруппа. У її складі танки (принаймні, 2 одиниці з них Т-72) і МТ-ЛБ, всього до 10 од.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: