Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Управління справами Путіна купить 140 авто на суму понад 200 млн рублів - ЗМІ

Неділя, 16 серпня 2015, 06:55

Управління справами адміністрації президента РФ Володимира Путіна оголосило черговий тендер на закупівлю 140 іномарок на суму понад 200 млн рублів.

Про це пише Газета.Ру з посиланням на конкурсні заявки.

Два великих конкурси на постачання нових автомобілів оголосив транспортний комбінат "Росія", що належить управлінню справами президента Россії.

В одному з конкурсів зі стартовою ціною 114,28 руб. відомство планує закупити 10 універсалів і 90 седанів.

В іншій заявці на 91 млн руб. комбінат позначив бажання придбати 40 седанів. Всі автомобілі, вироблені тільки на території Росії, повинні бути поставлені в кілька етапів до осені цього року.

Конкретна марка машин у тендерній документації не вказана, замовник лише детально окреслив технічні характеристики бажаних моделей. Їх аналіз, а також традиційні переваги відомства, яке з року в рік закуповує автомобілі одних і тих же марок, дозволяють зрозуміти, що саме хочуть закупити для чиновників, - Ford і BMW, пише газета.

За словами прес-секретаря управління справами президента РФ Віктора Хрекова, "ніяких надмірностей у машинах немає, комплектація одна з найпростіших".

Він підтвердив, що планується закупити BMW 5-ої серії (орієнтовною вартістю 2,27 млн руб.) і седан Ford Focus (ціна - 1,14 млн руб.).

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: