"Фінальний" звіт Порошенка щодо безвізового режиму ще буде змінено - джерело

Вівторок, 18 серпня 2015, 17:27

Фінальний звіт про виконання рекомендацій Плану дій з лібералізації візового режиму, який, за словами президента Петра Порошенка, Україна передала Єврокомісії, ще буде доповнюватися.

Про це "Європейській правді" повідомило джерело, причетне до підготовки документу.

"Ми дійсно передали у понеділок фінальний звіт. Але це не означає, що ми заявили про виконання ПДВЛ", - відзначив чиновник.

"Україна ще буде надсилати до Брюсселю уточнення на запити Єврокомісії", - додав він.

За його словами, передати ЄК звіт, який в Києві назвали фінальним, потрібно було до початку візитів оцінювальних місій ЄС.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером заявив, що Україна передала ЄК фінальний звіт про виконання рекомендацій Плану дій з лібералізації візового режиму.

Як повідомлялося, попередній звіт Єврокомісії відзначив прогрес у виконанні Україною другої фази плану дій з лібералізації візового режиму, але підкреслив, що необхідно виконати певну роботу для її завершення.

За підсумками Ризького саміту ЄС обіцяв надати Україні, Грузії та Молдові безвізовий режим за умови позитивного звіту Єврокомісії наприкінці року. Водночас чіткої дати скасування віз не називалося.powered by lun.ua