У Гонтаревої заявили, що банк Жеваго виконав план капіталізації

Середа, 19 серпня 2015, 11:31

ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" виконало план капіталізації, який є складовою частиною програми фінансового оздоровлення банку від 25 травня 2015 року, погодженої Національним банком України.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

"Так, банк "Фінанси та кредит" у березні цього року збільшив статутний капітал на 616 млн гривень та здійснив внески в сумі 1,972 млрд гривень, а 17 серпня 2015 року позачергові загальні збори акціонерів банку затвердили збільшення статутного капіталу банку ще на 2,5 млрд гривень - до 7,888 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

Крім того, банк "Фінанси та кредит" покращив показники ліквідності, провів часткову реструктуризацію боргів та вже зменшив обсяг кредитів пов'язаним особам на 3,6 млрд гривень.

Голова Національного банку Валерія Гонтарева зазначила, що акціонер банку "Фінанси та кредит" підтверджує наміри щодо подальшої підтримки банку.

"Костянтин Жеваго вживає заходів щодо фінансового оздоровлення банку, продовжується процес реструктуризації боргів. Ми також маємо задокументовані наміри акціонера щодо продажу частини інших його активів, які будуть спрямовані виключно на покращення ліквідності банку згідно з погодженим графіком", - зазначила Гонтарева.

"У разі, якщо зазначений банк не буде в змозі виконувати взяті на себе зобов’язання щодо покращення ліквідності та врегулювання наявної заборгованості, регулятор негайно вживатиме відповідних заходів", - повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, 17 серпня банк "Фінанси та Кредит" збільшив статутний капітал шляхом публічного розміщення акцій номіналом 0,5 гривні в кількості 5 млрд штук на суму 2,5 млрд гривень за рахунок додаткових внесків.

У першому півріччі 2015 року Банк "Фінанси та Кредит" вже збільшив статутний капітал у два рази (у березні - на 616,4 млн гривень і в червні відповідно на 1, 972 млрд гривень), довівши його до 5,388 млрд гривень.

Акціонерами фінустанови є ТОВ "Асканія" (32,77%), "Forth Asset Management" (28,2%), ПрАТ "F&C Realty" (21,6% ), ТОВ "Індастріал констракшн" (12,27%), "Київмедпрепарат" (4,7%) та ін.

Основним бенефіціаром "Фінанси та Кредит" є бізнесмен Костянтин Жеваго.

Економічна правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: