Більше половини росіян впевнені, що Путін не знає про їх біди

Середа, 19 серпня 2015, 18:30

Більше 50% росіян вважають, що їхній президент Володимир Путін не знає про реальний стан справ в Росії.

Такими є результати дослідження Левада-Центр, проведеного 17-20 липня 2015 року.

Відповідаючи на запитання, чи отримує Путін від свого оточення повну і достовірну інформацію про ситуацію в країні, 31% опитаних відповіли ствердно.

42% опитаних упевнені, що Путін отримує неповну і перекручену інформацію, а 14% вважають, що від їхнього президента приховують правду про стан речей в країні. 13% не змогли відповісти на це питання.

Клікніть для збільшення

При цьому третина Росіян готові пробачити Путіну те, що він міг зловживати владою. Так 31% відповіли, що навіть якщо Путін і "винен у тих зловживаннях владою, в яких його звинувачують супротивники", то "при ньому країна стала жити краще".

29% респондентів відповіли, що напевно Путін винен у зловживаннях, як і всі високопоставлені чиновники, але опитані "мало про це знають і не стежать за цим".

22% респондентів заявили, що не вірять у те, що Путін колись зловживав владою. І лише 7% упевнені в тому, що Путін "безсумнівно винен і про це говорить безліч фактів, наведених в Інтернеті і вільних ЗМІ".

Клікніть для збільшення

У ході дослідження були опитані 1600 осіб віком 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: