П'яний скандал влаштував заступник військового аташе Німеччини - джерела

107 переглядів
Середа, 19 серпня 2015, 19:45

Автомобіль співробітника посольства Німеччини в Києві, що став фігурантом резонансного інциденту за участі поліцейських, знову порушив правила дорожнього руху, цього разу – перед будівлею власного посольства.

Між тим, джерела Європейської правди повідомили детальну інформацію про дипломата, який став учасником цього скандалу.

Це - заступник військового аташе Німеччини в Україні Сандро Берндт (Sandro Berndt). У відкритих джерелах практично відсутні згадки про нього. Водночас, на сайті Держдепу згаданий німецький дипломат з таким ім'ям, який був акредитований в якості заступника аташе (не вказано з яких питань) у посольстві Німеччини в США.

Офіційного підтвердження вказаної інформації наразі немає.

Про нове порушення правил дорожнього руху цим дипломатом свідчить фото, розміщене в Facebook користувачем Anastasiya Leukhina.

Позашляховик з номерним знаком DP 006017 був припаркований поруч з посольством, на вулиці Богдана Хмельницького, при цьому стояв прямо на пішохідному переході. Високий автомобіль обмежував зону  видимості для пішоходів, які мали намір перейти вулицю.

 

Цікаво,  що фото свідчить – водій мав можливість зупинитися на півтора метра далі (щоправда, така зупинка теж порушували би правила через недостатню відстань від переходу).

Як повідомляла "Європейська правда", в понеділок ввечері в районі бессарабської площі водій автомобіля з тим чамим номерним знаком, який порушив правила дорожнього руху, відкрито конфліктував з київською  поліцією. При цьому дипломат, за словами очевидців та поліцейських, був явно нетверезий.

Даний номерний знак закріплений за посольством Німеччинни, однак дипмісія спершу відмовлялася підтверджувати інцидент за участю свого співробітника, а згодом – оголосила, що не коментуватиме кадрові рішення, прийняті за результатами внутрішнього розслідування (знову підкресливши, що не підтверджує звинувачень, що лунають в ЗМІ).

Тим часом стало відоме ім'я дипломата, який є учасником даного стандала - це Сандро Берндт (Sandro Berndt). Його посада в посольстві наразі не уточнюється.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua