Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Україна вимагає виправити карту з "російським Кримом" у павільйоні РФ на EXPO-2015

П'ятниця, 21 серпня 2015, 09:06

Міністерство закордонних справ України направило дипломатичну ноту італійським колегам щодо російського павільйону на виставці в Мілані, де на карті Росії окупований Крим позначений як територія РФ.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело в МЗС України.

"Посольство України в Італії направило ноту протесту МЗС Італії щодо розміщених на території російського павільйону EXPO-2015 в Мілані двох карт російських регіонів, що включають Крим, тимчасово окупований Росією", - сказав співрозмовник.

За його словами, увагу італійської сторони було звернено на те, що подібні провокації з боку РФ не тільки є загрозою територіальній цілісності України, ігноруючи позицію ЄС і ООН про невизнання окупації Криму Росією, а й ставлять під удар міжнародну репутацію Італії, як країни організатора цієї важливої міжнародної події.

Крім того, українські дипломати зазначили, що подібний інцидент порушує Конвенцію щодо міжнародних виставок (Париж, 1928, із змінами від 1988), зокрема ст. 10,12, 13 і 18, які передбачають обов'язки уряду приймаючої країни здійснювати контроль за контентом павільйонів країн-учасниць, а також неналежного використання географічних позначень.

"Про інцидент буде повідомлено і керівництво ВЕІ (Бюро міжнародних виставок) зі штаб-квартирою в Парижі", - запевнили в МЗС України.

"Європейська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: