"ДНРівці" намагаються випхати незручну пресу - французький журналіст

6 переглядів
П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:24

Так звана влада "ДНР" намагається зробити все для того, щоб іноземні громадяни, особливо журналісти, якнайшвидше залишили контрольовані бойовиками території.

Про це заявив журналіст французької газети Liberation Поль Гого на брифінгу в Києві, повідомляє "Укрінформ".

"У Донецьку вже кілька тижнів відбуваються досить дивні речі. Сепаратисти перевіряють міжнародних журналістів, які їдуть до "ДНР". Дедалі важче представникам ЗМІ потрапляти туди, бо вони все більше контролюють", - сказав він.

"До речі, українські журналісти також хочуть поїхати на Донбас і на власні очі побачити, що там відбувається, але для них це неможливо", - додав Гого.

За його словами, сепаратисти терплять присутність на Донеччині представників ОБСЄ, проти яких майже щодня влаштовуються якісь провокації, перешкоджання їхній діяльності.

"Але якщо звідти поїдуть міжнародники, то багато хто від цього втратить. Втратять і українці, і сепаратисти, бо нам потрібно знати, що ж там відбувається. І ОБСЄ (місія) дуже важливе на цій території", - сказав французький журналіст.

На його думку, ватажки "ДНР" нині намагаються здобути прихильність місцевих мешканців. У них для цього розроблено цілий план заходів, у якому є спортивні матчі, вечори поезії, прес-конференції. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua