Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Порошенко передасть армії танки, "Гради" та іншу техніку: 170 одиниць

Субота, 22 серпня 2015, 10:47

Президент Петро Порошенко вручить особовому складу Збройних Сил України та іншим військовим формуванням озброєння та військову техніку, яка виготовлена або відновлена підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Як повідомили у прес-службі Міноборони, заходи відбудуться у Чугуєві Харківської області.

"У плані проведення заходів - церемонія вручення озброєння та військової техніки особовому складу ЗСУ (вручення сертифікатів на виготовлену, модернізовану та відновлену техніку)",  - зазначили в МО.

Підрозділам ЗСУ вручатиметься 170 одиниць техніки, серед якої  25 танків БМ Булат, Т-64, Т-72, Т-80; 7 БМ-21 "Град", 5 — ЗРК "ОСА"; 5 самохідних мінометів Піон-2с7; 7 одиниць САУ "Гвоздика — 2с1"; 20 автомобілів "Хаммер"; 20 одиниць бойових машин піхоти БМП-2 та БМП-1; 15 одиниць гармат МТ 12 та МСТА—Б; 30 тягачів КРАЗ, 25 бортових автомобілів КРАЗ; 10 тягачів МАЗ та інші зразки озброєння та військової техніки.

Також передбачено вручення державних нагород військовослужбовцям — учасникам АТО. 

"По закінченню заходу відбудеться огляд озброєння та військової техніки. Після проведення маршу колон техніки, яка відбуватиме у місця дислокації підрозділів для виконання бойових завдань -  перевірка вогневих спроможностей озброєння та військової техніки на полігоні", - додали в Міноборони. 

Джерело відео - Військове телебачення України

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: