Генштаб: Бойовики готують провокації у секторі "А"

Понеділок, 24 серпня 2015, 17:26

У Генштабі ЗСУ заявляють про можливі провокації з боку бойовиків у Луганській області, в межах сектора "А".

Про це 24 серпня заявив  речник Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

"Близько 30 хвилин тому російська сторона через Спільний центр із контролю і координації повідомила українську сторону про те, що їй нібито відомо, що найближчим часом українська сторона завдасть вогневого ураження з використанням РСЗВ "Град" по позиціях бойовиків у н. п. Фрунзе" (район Бахмутської траси, сектор "А"), - заявив речник Генштабу.

"У свою чергу українська сторона через той самий СЦКК поінформувала російську сторону про те, що всі системи, що перебувають на озброєнні ЗС України, зокрема "Гради", відведені на відстань, передбачену Мінськими угодами", - додав Селезньов.

Він наголосив, що такі дії російської сторони в Генштабі ЗС України розцінюють як провокацію.

"Це все провокація. Якщо такий обстріл буде здійснено, то він надходитиме від іншої сторони конфлікту з метою дискредитації сил АТО", - сказав  Селезньов.

Як відомо, раніше очільник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін Борис Кременецький заявив, що бойовики різко збільшили інтенсивність вогню та прагнуть ескалації конфлікту перед проведенням чергових раундів міжнародних переговорів щодо мирного врегулювання на Сході України.

Перед цим у штабі АТО заявляли, що бойовики готують низку провокацій на святкування Дня Незалежності 24 серпня.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування