Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

США ще думають, чи давати візу спікеру Ради Федерації РФ

Понеділок, 24 серпня 2015, 22:43

Спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко скасувала поїздку в США, де вона мала взяти участь у засіданні Міжпарламентського союзу.

Про це, як повідомляє ТАСС, заявив прес-секретар посольства США у Москві Вільям Стівенс, коментуючи інформацію про те, що Матвієнко нібито відмовили в американській візі, через що вона не може поїхати в Нью-Йорк на заходи по лінії Міжпарламентського союзу.

"Заява на отримання візи все ще перебуває на розгляді", - заявив дипломат.

У держдепартаменті США відмовилися коментувати ситуацію з видачею американської візи Матвієнко: "Ми не можемо розголошувати ці відомості. Це конфіденційна інформація". 

Раніше журналіст кремлівського пула Дмітрій Смірнов повідомив у Твіттері, що Сполучені штати відмовили Матвієнко у візі. 

"США відмовили у візі Валентині Матвієнко. Спікер Радфеду мала виступити на Міжпарламентському союзі в Нью-Йорку", - заявив він..

Як відомо, Матвієнко включена до санкційного списку США, який Вашингтон ухвалив у березні 2014 року щодо осіб, причетних до порушення територіальної цілісності України.

Також спікер Радфеду РФ перебуває під санкціями Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що Матвієнко може не отримати американську візу: і в РФ, і на Заході ймовірність отримання візи Матвієнко оцінюють як невисоку.

Рішення про видачу віз буде ухвалюватися в залежності від того, чи буде засідання МПС визнане заходом ООН. В разі такого визнання США мають видавати візи.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: