Керівника поліції Львова оштрафували за перевищення швидкості - ЗМІ

Четвер, 27 серпня 2015, 13:44

Керівника патрульної поліції Львова Юрія Зозулю оштрафували за перевищення швидкості більше ніж на 50 км/год на трасі Київ - Чоп.

У секторі зв’язків з громадськістю УМВС у Рівненській області кореспонденту УНІАН підтвердили факт складання протоколу за перевищення швидкості Зозулею, про що писали в соцмережах.

"Дійсно, факт мав місце. 20 серпня, близько 11.00, в селі Крупець Радивилівського району Рівненської області водій автомобіля "Субару", рухаючись в напрямку Львова, перевищив швидкість на 50 км (швидкість автомобіля становила 113 км на год)", - повідомили у прес-службі.

"Складено адміністративний протокол за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушника накладено штраф у розмірі 510 гривень", - додали там.

У прес-службі поліції Львова наразі відмовляються від коментарів.

Водночас громадська організація "Варта-1", активісти якої спільно з правоохоронцями долучаються до забезпечення охорони порядку у Львові, 27 серпня у Facebook повідомила про перевищення Зозулею швидкості 26 серпня.

"26 серпня, приблизно 23:30, на трасі Львів - Київ біля Радивилова Рівенської області, було зупинене авто, яке перевищило швидкість на 50 км/год. Працівники ДАІ авто зупинили, за кермом виявився керівник поліції Львова Юрій Зозуля, який стверджував, що запізнювався на нараду", - йдеться у повідомленні.

"Після дискусії, на водія працівники ДАІ склали протокол. Зі слів свідків, активістів з міста Рівне, працівники ДАІ при складанні протоколу сказали: пане Юрію, всі то всі!", - додає "Варта-1"

У СГЗ УМВС у Рівненській області не мають інформації про другий випадок перевищення скорості Зозулею і припускають, що йдеться про той самий випадок.

Як повімлялося, 20 серпня, близько 16:00, з припаркованого біля корпусу Львівського державного університету внутрішніх справ з автомобіля "Субару" Юрія Зозулі невідомі, розбивши скло у дверцятах, викрали два ноутбуки та планшет.

powered by lun.ua