Українці сильно незадоволені владою і ситуацією в країні – опитування

П'ятниця, 28 серпня 2015, 12:11

Українці сильно незадоволені практично всіма аспектами життя і розвитку України, а також діями влади.

Про це свідчать результати опитування інтернет-користувачів компанією TNS-Україна, надані "Українській правді".

Так, 56% громадян вважають, що ситуація в Україні розвивається у неправильному напрямку і лише 20% дотримуються протилежної думки. 67% вважають нинішнє суспільство несправедливим і лише 5% вважають навпаки (при цьому в Західній Україні на несправедливість скаржаться лише 25%).

Крім того, 47% опитаних вважають ситуацію в Україні вибухонебезпечною, 11% – напруженою і лише 1% – стабільною. Автори опитування зазначили, що протягом місяця песимізм у цьому питанні посилився, однак, судячи з графіку, протягом останнього року цей показник залишається приблизно на одному рівні.

83% українців не задоволені останніми подіями в країні, задоволені ними лише 3%.

Повністю українською владою задоволені лише 0,2% респондентів, 35% сильно не задоволені, 30% вважають, що влада переважно не виконує свої зобов'язання, а 33% – що влада щось намагаються робити, але цього мало.

При цьому 13% запевняють, що відчувають початок проведення реформ в Україні (TNS відзначили, що за останній місяць цей показник значно виріс), але 59% все ж їх не бачать.

Інфографіку можна розгорнути на увесь екран

Що стосується ситуації на сході України, то 22% вважають, що вона напружена, але стабільна (кількість прихильників такої думки зросла), 76% вважають її вибухонебезпечною.

71% респондентів оцінює хід АТО абсолютно або скоріше негативно, позитивно до нього ставляться в сумі 16%.

Роботу нової київської поліції 47% респондентів вважають ефективною, 14% – неефективною, 19% нічого про неї не знають.

Опитування було проведено в липні 2015 року серед міського населення всієї України методом онлайн-опитування. Опитано 1000 користувачів.

Українська правдаpowered by lun.ua