На сайті президента почав працювати розділ для електронних петицій

Субота, 29 серпня 2015, 00:30

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави, і дав старт роботі відповідного сайту.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Як наголошується в документі, введення цього механізму здійснюється для забезпечення реалізації права громадян на звернення до глави держави з електронними петиціями та на виконання Закону України "Про звернення громадян".

Відзначається, що на розгляд президента буде подаватися електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування.

"Розгляд громадського звернення буде здійснюватися невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня опублікування інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України", - йдеться в повідомленні.

Для розгляду петиції буде створюватися робоча група для опрацювання порушених у зверненнях питань із залученням до складу такої групи представників зацікавлених органів, а в разі необхідності - представників інститутів громадянського суспільства, експертів, спеціалістів, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, наголошується в документі .

Формування пропозицій по підтримку або не підтримку звернення, проекту відповіді президента буде здійснюватися протягом семи робочих днів з дня опублікування інформації про початок розгляду електронної петиції. Після чого вони подаються на розгляд Порошенко.

"У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів", - зазначено в повідомленні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: