У "Нафтогазі" не збираються зупиняти роботу Кременчуцького НПЗ

Понеділок, 3 серпня 2015, 03:55

У "Нафтогазі" заявляють, що не збираються зупиняти роботу Кременчуцького НПЗ, але й вимагати від держави гроші не планують.

Про це у своєму Facebook повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник.

"Вимагати від держави необгрунтовані гроші за псевдоаренду резервуарів, при цьому користуючись нафтою держави - керівництво держави і уряд не дозволять!", - Написав Пасішник.

Директор "Нафтогаз України" зазначив, що єдиним шляхом, вирішення проблеми з технологічністю нафти є продаж заводу за ринковою вартістю за умови обов'язкового повернення коштів витрачених Укртранснафтою за оренду резервуарів для зберігання нафти.

"Розпоряджень Уряду з переробки нафти не існує. А опрацювання питання переробки на КНПЗ технологічноі нафти триває більше року і зайшло в глухий кут саме через неконструктівну позицію групи Приват: необгрунтовано завищена вартість послуг з переробки, штучно занижений вихід ліквідних нафтопродуктів…", - написав він .

"Тому, враховуючи таку позицію переробника, Укртранснафта не в змозі виконати будь-яке доручення уряду і РНБОУ, тому використовуючи монопольне становище єдиного працюючого НПЗ і фактично незаконне утримання технологічноі нафти і неповернення її власнику з боку НПЗ призведе до значних втрат державної компанії, а тому не може бути прийнятним для держави ", - пояснив Пасішник.

У звязку з поширенням відвертоі брехні з боку деяких телеканалів, що належать відомій ОПГ, хочу спростувати поширену нед...

Posted by Андрій Пасішник on 2 серпня 2015 р.

Як відомо, у Кременчуці вхід та виїзд до філії "Укртранснафти"  заблокували невідомі у спецодязі Кременчуцького НПЗ.

Молоді люди сидять перед входом до будівлі,  тримаючи у руках плакати з гаслами  "Не дамо зупинити КНПЗ" та "Сидорака і Пасішника - у відставку".

1 серпня Пасішник повідомив, що кількадесят невідомих штурмували станцію ЛВДС "Кременчук "Укртранснафти".

Згодом він повідомив, що  так звані робітники "Укртатнафти" "відпрацювали" мітинг і зникли, "спортсмени" у спецодязі нафтопереробників продовжили блокувати вхідні ворота до  ЛВДС Кременчук - підігнали під ворота установи автобуси та перекрили ними вхід на станцію. 

31 липня ПАТ "Укртранснафта" припинила подачу видобутої "Укрнафтою" нафти на заводи "Укртатнафти" через дефекти, виявлені на магістральному нафтопроводі "Глинська-Кременчук". 

ПАТ "Укрнафта" заявила про загрозу припинення видобутку нафти та газу через призупинення ПАТ "Укртранснафта" приймання та транспортування нафти.

Пізніше Кременчуцький НПЗ, що входить до компанії "Укртатнафта", також заявив про загрозу зупинки через зрив поставок сировини компанією "Укртранснафта".

2  серпня  "Укртранснафта" відновила постачання нафти на Кременчуцький НПЗ, однак керівники виробничих підрозділів терміново викликають працівників, у яких вихідний або відпустка, й вимагають вийти на роботу 3 серпня: "Завтра доправлять у Київ на мітинг. Навіть пропонують подвійну оплату".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування