Пункт пропуску "Чонгар", що перед Кримом, реконструюють

Понеділок, 31 серпня 2015, 11:51

На пункті пропуску "Чонгар", який знаходиться на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, проводять реконструкцію.

Планується зробити його більш сучасним і зручним, сказав кореспонденту Крим.Реалії начальник відділення пропускного пункту "Чонгар", майор Володимир Слободян.

"На даний час є особи, які перетинають кордон у пішому порядку, у нас немає пішохідного павільйону, на випадок дощу ми облаштували тимчасовий намет. Тому на новому пункті в'їзду-виїзду вже облаштований павільйон для перетину адміністративного кордону пішоходами, де людям буде більш зручно", - сказав він.

"Так само там буде більше смуг для руху, як в одному, так і в іншому напрямку", - повідомив Слободян.

Зараз пішохідного павільйону ще немає, багато з тих, хто перетинає кордон, скаржиться на відсутність елементарних умов.

Наприклад, і на російському, і на українському "кордоні" туалет не працює, кажуть люди, які проходять через пункт пропуску. А долати т.зв. "кордон" доводиться часом по кілька годин.

Як запевнив Володимир Слободян, крім побутових поліпшень після реконструкції, пропускна здатність нового пункту в'їзду-виїзду, збільшиться вдвічі.

Як відомо, з початку червня 2015 року діють нові правила Кабінету міністрів України перетину "адміністративного кордону" з анексованим Росією Кримом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування