Жебрівський пропонує перенести вибори на Донбасі на 2017 рік

Вівторок, 4 серпня 2015, 18:50

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що проводити місцеві вибори на Донбасі в нинішніх умовах не можна.

Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу".

"Сьогодні на Донбасі не можна підрепетирувати, підфарбувати, щось змінити. Тут фактично слід запропонувати новий порядок денний, нове життя. Бо політичних партій тут немає, все життя тут "призначалися" мери, "призначалися" депутати, "призначалися" органи місцевого самоврядування", - заявив Жебрівський.

Він пропонує перенести вибори на 2017 рік, бо демократія на Донбасі "була закатана в асфальт".

Жебрівський вважає, що "слід зробити тріщину в цьому асфальті, щоб пробилося здорове зерно, паростки пустило, і тоді слід проводити вибори".

"На Донбасі навіть якщо є якась партія рейтингова, там куплять франшизу і запустять тих, хто потрібний "хазяям життя". Весь час під різними прапорами проходили деякі депутати до міської влади, до обласної влади, але в кінці кінців виконували те, що говорили "хазяї", - сказав він.

Жебрівський розповів, що нещодавно мав зустріч з деякими представниками фінансово-промислових груп Донбасу на їхнє прохання.

"Я їм казав: друзі, навіть не думайте, якщо вибори будуть, призначати мерів, депутатів та ін. Я знаю, що у вас як директор сказав, то спробуй не зробити: хто платить, той замовляє музику. Платять чотири-п'ять осіб, вони ж визначають музику і порядок денний Донбаського краю", - заявив губернатор.

Як відомо, згідно з прийнятою Верховною Радою постановою про призначення місцевих виборів, вибори на окупованій частині Донбасу восени 2015 року не проводитимуть, а на звільнених територіях проведуть, якщо безпекова ситуація дозволятиме зробити це.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування