Захарченко таки порушив Мінські угоди: псевдовибори в кілька етапів

25 переглядів
Середа, 16 вересня 2015, 11:43

Ватажок бойовиків окупованій частині Донецької області Олександр Захарченко на 18 жовтня призначив псевдовибори, які пройду в кілька етапів.

Про підписання відповідного "указу" говориться в заяві, яку наводить сепаратистський видання ДАН.

"Сьогодні мною підписано Указ про призначення виборів до органів місцевого самоврядування, які пройдуть 18 жовтня 2015", - йдеться в заяві.

"Уже через місяць відбудуться перші вибори голів міст і районів нашої молодої держави", - додав він.

При цьому він повідомив, що місцеві псевдовибори на окупованих територіях Донецької області буде проведено в кілька етапів.

"З урахуванням нестачі бюджетних коштів і необхідністю у першочерговому порядку відновлення об'єктів соціальної сфери, промисловості, а також забезпечення населення" республіки "соціальними виплатами, пенсіями і допомогами, місцеві вибори будуть проходити в кілька етапів", - йдеться в заяві.

На першому етапі, який пройде 18 жовтня, будуть вибирати голів міських і районних адміністрацій. Зокрема, будуть обиратися керівники Амвросіївського, Новоазовського, Старобешівського, Тельманівського районів, міст Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Донецьк, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Ясиновата.

"Наступні етапи, згідно з Указом, припускають обрання керівників всіх інших рівнів - сільських, селищних і т.д. Повністю завершити виборчий процес місцевого рівня ми плануємо в першому півріччі 2016 року ", - сказав він.

Як відомо, Мінські угоди передбачають проведення місцевих виборів виключно відповідно до українського законодавства і при спостереженні місії БДІПЛ ОБСЄ. Ця місія вже заявила, що не буде спостерігати за виборами на окупованих територіях.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua