"Конча-Заспа" попри обіцянки досі недоступна для простих українців – Схеми

400 переглядів
П'ятниця, 25 вересня 2015, 17:30

Поселитися у будинок відпочинку "Конча-Заспа", що розташований на південному сході від Києва, неможливо для простого українця, попри заяви керівництва ДУСі.

Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми" – спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший".

Журналісти провели експеримент після заяви у листопаді 2014 року тодішнього очільника Державного управління справами Сергія Березенка про доступність проживання в Конча-Заспі для будь-якого громадянина.

Один із учасників знімальної групи програми "Схеми" ще в середині літа звернувся до адміністрації будинку відпочинку ДП "Конча-Заспа" з проханням надати в оренду житло. Заступник керівника "Кончі-Заспи" Ігор Колесник продемонстрував прохачеві вільні кімнати для заселення. Однак згодом йому було відмовлено у поселенні.

Спроби офіційно з’ясувати причини відмови у Держуправлінні справ затягнулися на два місяці.

Зрештою після тривалого листування у Державному управлінні справами відповіли, що управління не є розпорядником запитуваної інформації, і переслали запит до будинку відпочинку "Конча-Заспа".

Проте жодної офіційної відповіді від адміністрації будинку відпочинку прохачеві не надали.

На державних дачах і в будинку відпочинку "Конча-Заспа", що розташовані на південному сході від Києва, живуть колишні президенти і спікери парламенту України, чинні судді й парламентарії.

Нині в управлінні ДУСу перебуває понад 60 державних підприємств, установ, організацій і господарських товариств. 

Нагадаємо, у листопаді 2014 року тодішній голова ДУСі Сергій Березенко заявив, що на держдачу в Конча-Заспі зможе поселитися будь-хто.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua