Парубій в Конгресі США закликав дати Україні летальне озброєння

13 переглядів
Неділя, 27 вересня 2015, 01:01

Перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи з робочим візитом у Вашингтоні (США), закликав владу США надати Україні летальне озброєння і нагадав про Будапештський меморандум.

Про це він повідомив на своїй сторінці facebook.

"Виступив з доповіддю на форумі" Триваюча битва за свободу України: ризик західного провалу в політичній, економічній та гуманітарній допомоги ", що відбулася в Конгресі США. У доповіді і на зустрічі з конгресменами Марсі Каптур та Сандором Левіном подякував за величезну підтримку, наголошував на необхідності надання Україні летального озброєння і нагадував про зобов'язання США за Будапештським меморандумом", - написав він.

Він також додав, що одна з доповідачів, голова Американської комісії з питань релігійної свободи Катріна Светт, зазначила: "Невиконання Будапештських домовленостей і наших обіцянок перед Україною - це так само, як виписати непідтверджений грошима чек людині, і так знаходиться в дуже скрутному становищі".

Виступив з доповіддю на форумі "Триваюча битва за свободу України: ризик західного провалу у політичній, економічній і г...

Posted by Андрій Парубій on 26 вересня 2015 р.

Раніше Парубій заявляв, що в наступному році, після виборів президента США, рішення Білого дому про надання Україні зброї зміниться на позитивне.

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua