Греція і Кіпр незабаром ратифікують Угоду Україна-ЄС - Порошенко

Неділя, 27 вересня 2015, 05:07

Президент України Петро Порошенко очікує якнайшвидшої ратифікації Грецією та Кіпром Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Рік тому, 16 вересня, ми синхронно з Європарламентом прийняли цей важливий документ. І коли нам говорили, що для цього необхідно 3-4 роки, щоб 28 країн-членів ЄС (ратифікували), я сказав, ми впораємося майже за рік. На сьогоднішній день 26 країн-членів завершили процедуру ратифікації", - сказав президент на зустрічі з українською громадою в Нью-Йорку.

Він висловив надію, що з проведенням парламентських виборів в Греції, процес ратифікації Угоди цією країною буде завершений.

"У мене буде зустріч з президентом Кіпру, з яким у нас йдуть непрості дискусії", - додав Порошенко.

Як повідомлялося, з решти країн-членів Євросоюзу поки лише Греція і Кіпр не приступили до ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Як відомо, документ для його повного набуття чинності повинні ратифікувати всі 28 країн-членів ЄС.

24 вересня міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив зі своїм грецьким колегою Нікосом Котзіасом питання ратифікації парламентом Греції Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. "Привітав свого грецького колегу з новою старою посадою. Домовилися попрацювати над ратифікацією парламентом Греції Угоди про асоціацію", - написав він на своїй сторінці в Твіттері.powered by lun.ua