Порошенко розповів, як захищатимуть соціальні права бійців АТО

Субота, 10 жовтня 2015, 15:40

Виконання соціальних зобов'язань держави перед учасниками АТО є першим пріоритетом.

Про це у ході Всеукраїнського форуму учасників АТО заявив президент Петро Порошенко.

За його словами, на розгляд Верховної Ради  надійшов законопроект про посилення відповідальності працедавців за порушення прав демобілізованих учасників АТО.

"Я звернувся до Верховної Ради з вимогою невідкладно розглянути та прийняти закон про посилення відповідальності роботодавців за порушення прав демобілізованих. Хто пішов на війну і повернувся має право гарантовано отримати своє робоче місце. Урядом відповідний проект закону вже внесено на розгляд ВР", - заявив Пороешнко.

Він нагадав, що вже підписано  наказ про створення у Києві та облцентрах спеціальних  центрів допомоги учасникам АТО.

Також президент зазначив, що вже 30 тис. ділянок, що є майже половину від потреби, виділено учасникам АТО.

Глава держави зазначив, що зараз "дуже складно виділяти кошти на забезпечення житлом їх", та "держава дала гарантії, що це забезпечення буде виконано".

"За один рік 11% уже отримали житло", - повідомив Порошенко.

При цьому Порошенко заявив, що "у новому військовому бюджеті на 2016 рік  передбачено різке збільшення грошового забезпечення українських військовослужбовців".

Як відомо, раніше президент повідомив, що  що за 6 черг мобілізації на військову службу прийшли 210 тисяч українців, понад 93 тисячі - безпосередні учасники бойових дій і мають право на отримання відповідного статусу.

Українська правда powered by lun.ua