У ГПУ розповіли, чому перевіряють заступника Шокіна

Понеділок, 12 жовтня 2015, 12:52

Генеральна прокуратура заявляє, що проводить перевірку щодо заступника Генпрокурора Віталія Каська за зверненням депутатів Тетяни Чорновіл та Віктора Кривенка.

"Це управління (внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури – ред.) спільно з іншими структурними підрозділами Генпрокуратури проводить перевірку за зверненням депутата Тетяни Чорновол щодо неправомірних, на її думку, дій заступника Генпрокурора Каська", - сказано в повідомленні.

Згідно з ним, "неправомірні дії" полягають у повідомленні Високого суду Англії про відсутність кримінального провадження стосовно Злочевського (екс- міністра екології - УП), що дало змогу розморозити та вивести на Кіпрський рахунок 27 млн Євро, а також блокуванні процесуальних дій з повернення 80,5 млн доларів США, незаконно виведених з України Сергієм Курченком та арештованих у Латвії.

Крім того, управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури спільно з іншими структурними підрозділами Генпрокуратури проводить перевірку за зверненням депутата Кривенка щодо правомірності повідомлення заступником Генпрокурора Каськом про порушення кримінального провадження стосовно колишнього начальника управління МВС України Олени Тищенко.

Перевірка за вказаними депутатськими зверненнями проводиться у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

Водночас у повідомленні заявили, що спростовують інформацію депутата Лещенка про проведення внутрішньою безпекою Генпрокуратури службової перевірки стосовно заступника Каська за фактом розмороження в Британії 23 млн доларів Злочевського.

"Жодної службової перевірки стосовно заступника Генерального прокурора України Каська управлінням внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури не проводилось та не проводиться".

Українська правдаpowered by lun.ua