Кучма побоюється, що на Донбасі буде гірше, ніж у Придністров'ї

Вівторок, 13 жовтня 2015, 14:23

На Донбасі не може бути повтору придністровського сценарію.

Таку думку висловив другий президент України Леонід Кучма, який представляє Україну в Тристоронній контактгрупі, у п'ятницю в Чернігові, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми на Придністров'я зовсім не схожі в цьому плані, абсолютно не схожі ... Це буде найгірший варіант для нас, абсолютно найгірший. Тому потрібно доводити до завершення те, що декларує сьогодні наш президент, і я всіляко його в цьому плані підтримую: виведення усіх військових формувань, які б вони погони там не носили (личок там вже немає російських, але звідки вони прийшли, ми всі добре знаємо), виведення важкої зброї обов'язково, роззброєння також потрібне", - сказав він журналістам у вівторок в Чернігові, відповідаючи на питання про те, чи не буде на Донбасі своєрідне Придністров'я.

Кучма зазначив, що в Придністров'ї нічого не було зруйновано, а "на Донбасі все зруйновано".

"Що, Росія хоче взяти собі цей шматок проблем? Ні, вона не хоче, вона хоче скинути це на Україну і знає, що Україні така ситуація сил не буде додавати, навпаки - буде допомагати руйнувати всю систему", - вважає він.

Щодо кордону Кучма зазначив: "У Придністров'ї немає кордону з Росією, а у нас 400 км контрольованої Росією кордону - через нього можна робити все, що завгодно. І навіть якщо там, вибачте, мир буде, то там всі ці військові одягнуть погони поліції або міліції, сбушників, армії і т.д. "powered by lun.ua