Зубко: Ракету по МН17 випустили зі Сніжного

Вівторок, 13 жовтня 2015, 15:25

За результатами розслідування, здійсненого українською стороною, ракета БУК була випущена по Боїнг МН17 зі Сніжного, контрольованого бойовиками.

Про результати такого розслідування повідомив віце-прем'єр Геннадій Зубко

Він продемонстрував ролик, "який показує, з якого місця була випущена ракета, яка це була саме зброя, що це була російська ракета "Бук" 1".

"Це був спланований теракт, який відбувся з території, неконтрольованої українською владою. На ролику чітко видно, що ракета запущена з міста Сніжного, вона рухалась зустрічним курсом на зустріч літаку", - наголосив він.

"З траєкторії її польоту було уявлено, що вона мала поразити саме пілотів літака, щоб зробити неможливою аварійну посадку літака", - зазначив він.

Клікніть для збільшення 

"По траєкторії чітко видно, де була запущена , з якої зброї, як в якому місці впав літак. Всі траєкторії і точки були нами  відпрацьовані паралельно і співпали з технічним звітом, зробленим нідерландською стороною", - зазначив він.

Сніжне знаходилось під контролем бойовиків.

Як відомо, у вівторок Нідерландська сторона оприлюднила технічний звіт про катастрофу літака. У звіті було презентовані всі три версії, з якої території могли запустити ракету.

Малазійський Боїнг був збитий 17 липня 2014 року.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.