Словенія обмежить пропуск мігрантів до 2,5 тис на день

10 переглядів
Понеділок, 19 жовтня 2015, 00:08

Словенія офіційно обмежила число мігрантів, яким буде дозволений в'їзд в країну до 2,5 тисяч осіб на день.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Словенії Бостян Сефіч, пише РБК-Україна.

"Країна не може задовольнити прохання хорватської влади про прийом по 5000 осіб щодня, оскільки Австрія впускає в країну лише по 1500 осіб", - повідомив міністр.

Багато мігрантів - в основному з країн Близького Сходу і Центральної Азії рухаються через Хорватію і Словенію, щоб потрапити в Австрію і далі - в Німеччину та інші західноєвропейські країни.

Запровадження ліміту на щоденний пропуск через кордон призвело до накопичення великої кількості пеерселенцев на кордоні Хорватії з Сербією.

Близько 40 автобусів з мігрантами прибули в неділю з сербської сторони кордону, і кореспонденти відзначають зростання напруженості між нелегалами і стримуючими їх поліцейськими.

За словами одного з соціальних працівників, які перебувають на кордоні, те що відбувається нагадує греблю, що перегородила річку. Багато мігрантів виснажені і їх власні запаси предметів першої необхідності закінчуються.

Близько 2500 осіб були пропущені через кордон в суботу.

Раніше Словенія тимчасово призупинила залізничне сполучення з Хорватією. Також раніше повідомлялося, що Угорщина закрила ключову точку перетину кордону з Хорватією.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua