181 депутат отримав компенсацію за оренду житла за липень - вересень

Понеділок, 19 жовтня 2015, 12:47

181 депутат Верховної Ради у третьому кварталі цього року отримав компенсацію з держбюджету за оренду житла або винаймання готельного номера.

Про це повідомляється у парламентській газеті "Голос України" за 17 жовтня.

Зокрема, компенсацію отримали перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій ("Народний фронт") і представник президента в парламенті, екс-голова Національного банку Степан Кубів (БПП).

Серед інших, компенсацію за оренду житла у липні - вересні отримали голови Тернопільської і Чернігівської обласних держадміністрацій Степан Барна й Валерій Куліч, хоча їхні депутатські повноваження Верховна Рада достроково припинила ще у травні.

Також Дмитро Шлемко ("Батьківщина") отримав компенсацію, хоча його депутатські повноваження достроково припинили на початку червня.

Отримав компенсацію і в.о. президента-генконструктора ДП "Антонов" Михайло Гвоздьов (БПП), якого призначили на цю посаду в червні, але парламент припинив його депутатські повноваження лише у вересні.

Загалом компенсацію за житло з держбюджету у фракції "Блок Петра Порошенка" отримали 68 депутатів, у фракції "Народний фронт" – 44 депутати, у фракції "Самопоміч" – 15 депутатів, у фракції "Опозиційний блок" – 14 депутатів, 6 депутатів із "Радикальної партії Олега Ляшка", 4 депутатів із фракції "Батьківщина", 14 позафракційних парламентарів, 9 депутатів із групи "Партія "Відродження" і 6 депутатів групи "Воля народу".

Зокрема, виплачено компенсації керівнику фракції НФ Максиму Бурбаку і його першому заступнику Андрію Тетеруку, лідеру фракції "Самопоміч" Олегу Березюку і його заступнику Олегу Лаврику.

З "Опоблоку" оренду житла компенсували, зокрема, Олександру Вілкулу і Дмитру Шпенову, із групи "Партія "Відродження" – Євгенію Гєллєру.

Отримав компенсацію Михайло Ланьо (група "Воля народу"), відомий через скандал зі стріляниною в Мукачевому.

Отримали компенсацію і соратники Ляшка Альона Кошелєва та Юрій-Богдан Шухевич.

Також отримали компенсацію за житло у третьому кварталі Михайло Гаврилюк (НФ) і Володимир Парасюк (позафракційний), які стали відомими завдяки Майдану.

Серед інших, отримали компенсацію Семен Семенченко "(Самопоміч"), Євген Дейдей і Анон Геращенко ("Народний фронт").

 
 
 
 
 

У січні - березні 188 народних депутатів отримали компенсацію з держбюджету для оренди житла або наймання готельного номера, а – у другому кварталі (квітні - червні) – 186 нардепів.

"Українська новини", "Українська правда"powered by lun.ua