Ляшко зібрався ночувати під Кабміном, а Корбан мітингує під ЦВК

Вівторок, 20 жовтня 2015, 14:41

Радикальна партія Олега Ляшка проводить під Кабінетом міністрів акцію з вимогою знизити комунальні тарифи.

"Радикальна партія ініціювала проведення біля Кабінету міністрів безстрокової акції протесту з вимогою радикально знизити вартість житлово-комунальних послуг", - заявив Ляшко під час включення одного з телеканалів, повідомляє "Укрінформ".

"Ми тут займаємо цілодобову вахту й не розійдемося доти, доки не змусимо уряд знизити тарифи", - наголосив він.

"Я особисто тут ночуватиму. Це акція цілодобова, безперервна, це початок фактично комунального Майдану", - заявив Ляшко.

В Києві почався Тарифний Майдан. Всі - на Кабмін!Акція - безстрокова.Тільки разом ми змусимо владу знизити тарифи.Вдягайтесь тепло

Posted by Андрій Лозовий on Tuesday, October 20, 2015

Він повідомив, що біля Кабміну майже в повному складі перебуває фракція Радикальної партії, а також "чорнобильці". За словами Ляшка, на акцію їдуть люди з усієї України.

"За моєю інформацією, десь півтори тисячі людей автобусами, іншими видами транспорту прямують сюди. І це лише початок", - заявив Ляшко.

Він наголосив, що акція мирна: "У нас немає зброї, у нас немає нічого, ми згідно з Конституцією виходимо захищати права людей".

"Тому я звертаюся до правоохоронних органів (із закликом) забезпечити дотримання порядку під час проведення акції, щоб тут не було провокацій, щоб тут, не дай Боже, не було якихось ексцесів", - сказав Ляшко.

Між тим, під будівлею Центральної виборчої комісії в Києві проходить мітинг проти можливого скасування виборів у Маріуполі. Більшість присутніх тримають у руках символіку партії УКРОП, повідомляє кореспондент "Новости Донбасса".

Мітингувальники не відповідають на запитання журналіста, чи вони є жителями Маріуполя.

Мітинг під Центрвиборчкомом. Фото - "Новости Донбасса"

Голова УКРОПу Геннадій Корбан разом із декількома прихильниками партії зайшли в будівлю ЦВК. Журналістів і мітингувальників у приміщення не пустили.

Корбан із мітингом під ЦВК

Як відомо, 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори.

У Маріуполі їх можуть скасувати. Також критична ситуація перед виборами в Черкасах.powered by lun.ua